Skylane Optics

QSFP transceiver

€ 414,87 Excl. BTW: € 342,87

Skylane Optics QSFP + zijn transceiver modules voor 40x Gigabit Ethernet data links over een OM3 multimode (50/125 pm) lint vezels of meer dan twee single mode vezels.QSFP + transceivers kunnen afstanden van 100 meter tot 10 kilometer overbruggen.Dez...

SFP transceiver

€ 38,72 Excl. BTW: € 32,00

Skylane Optics SFP's zijn transceiver modules voor Fast Ethernet of Gigabit Ethernet data links over multimode of single mode vezels.SFP-transceivers kunnen afstanden van 100m tot 180 km overbruggen.Deze transceivers zijn in overeenstemming met de Sm...

SFP+ passieve 10 Gigabit Ethermet kabel

€ 67,00 Excl. BTW: € 55,37

Skylane Optics kabels zijn cost-effective solutions voor 10x Gigabit Ethernet en 40x Gigabit Ethernet short links.Wij bieden high performance koper en optische kabels zowel actief als passief. Meerdere lengtes zijn beschikbaar.Soort kabels: Passief K...

SFP+ transceiver

€ 79,90 Excl. BTW: € 66,03

Skylane Optics SFP + zijn transceiver modules voor 10x Gigabit Ethernet data links over multimode of single mode vezels.SFP + transceivers kunnen afstanden van 150 meter tot 80 km overbruggen.We bieden ook SFP + tunable transceivers. De tuneable tech...

Nieuw!

Skylane Optics DAPSSM031000B71 SFP+ to SFP+ Passive Attached Cable, Cisco SFP-H10GB-CU3M gecodeerd 3

€ 69,15 Excl. BTW: € 57,15

Skylane Optics DAPSSM031000B71 SFP+ to SFP+ Passive Attached Cable, Cisco SFP-H10GB-CU3M gecodeerd 3m Skylane Optics DAPSSM031000B71 SFP+ to SFP+ Passive Attached Cable, Cisco SFP-H10GB-CU3M gecodeerd 3m

Nieuw!

Skylane Optics SBD43020GE0DAA3 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-D)

€ 69,15 Excl. BTW: € 57,15

Skylane Optics SBD43020GE0DAA3 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-D) Skylane Optics SBD43020GE0DAA3 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-D)

Nieuw!

Skylane Optics SBU34020GE0DAA4 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SBU34020GE0DAA4 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U) Skylane Optics SBU34020GE0DAA4 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-BX-U)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE00221 SFP transceiver HP coded (Equivalent for HP Procurve J4859C)

€ 58,55 Excl. BTW: € 48,39

Skylane Optics SFP13010GE00221 SFP transceiver HP coded (Equivalent for HP Procurve J4859C) Skylane Optics SFP13010GE00221 SFP transceiver HP coded (Equivalent for HP Procurve J4859C)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE0DAE6 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBLX1)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE0DAE6 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBLX1) Skylane Optics SFP13010GE0DAE6 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBLX1)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE2D197 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-LX-SM-RGD)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE2D197 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-LX-SM-RGD) Skylane Optics SFP13010GE2D197 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco GLC-LX-SM-RGD)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE2D271 SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-LX-OM

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE2D271 SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-LX-OM) Skylane Optics SFP13010GE2D271 SFP transceiver Brocade gecodeerd (Equivalent voor Brocade E1MG-LX-OM)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE2D521 SFP transceiver HP gecodeerd (Equivalent voor HP H3C JD119B)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE2D521 SFP transceiver HP gecodeerd (Equivalent voor HP H3C JD119B) Skylane Optics SFP13010GE2D521 SFP transceiver HP gecodeerd (Equivalent voor HP H3C JD119B)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE2D990 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM732F)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE2D990 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM732F) Skylane Optics SFP13010GE2D990 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM732F)

Nieuw!

Skylane Optics SFP13010GE2DAA6 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-GE-L )

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP13010GE2DAA6 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-GE-L ) Skylane Optics SFP13010GE2DAA6 SFP transceiver Cisco gecodeerd (Equivalent voor Cisco SFP-GE-L )

Nieuw!

Skylane Optics SFP85P55GE00989 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM731F)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP85P55GE00989 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM731F) Skylane Optics SFP85P55GE00989 SFP transceiver Netgear gecodeerd (Equivalent voor Netgear AGM731F)

Nieuw!

Skylane Optics SFP85P55GE0DAE5 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBSX1)

€ 43,90 Excl. BTW: € 36,28

Skylane Optics SFP85P55GE0DAE5 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBSX1) Skylane Optics SFP85P55GE0DAE5 SFP transceiver Linksys gecodeerd (Equivalent voor Linksys MGBSX1)

Weergeven 1 t/m 16 van in totaal 33